наверх ⇑

Черкаські «спрощенці» сплатили до місцевого бюджету понад 67,8 млн грн. єдиного податку

дпiЧеркаські суб’єкти господарювання, які обрали спрощену систему оподаткування, за вісім місяців перерахували до місцевого бюджету понад 67,8 млн грн. єдиного податку, що на 11,7 млн грн. перевищує минулорічні надходження. Окрім цього, за першу декаду вересня вже надійшло понад 1,5 млн грн. цього збору.

Приватні підприємці-фізособи за цей період сплатили до бюджету міста  майже 50,9 млн грн., юридичні особи перерахували до міської скарбниці майже 17 млн. грн.

− Порівняно з січнем – серпнем 2015 року,  підприємці-фізичні особи збільшили сплату єдиного податку на 25,6 %, а юридичні особи – на 8,4 %, − повідомив в.о. начальника Державної податкової інспекції у м. Черкаси Максим Криштопа.

Він також відмітив, що наведена цифри свідчать про стійку тенденцію до збільшення надходжень єдиного податку від підприємців-спрощенців, які розвивають свій бізнес у Черкасах. Зі свого боку, податківці створюють максимально комфортні умови для ведення бізнесу, забезпечуючи його представників безкоштовними якісними адміністративними та сервісними послугами.

 

За  інформацією прес-служби ДПІ у м. Черкаси