наверх ⇑

Четверта хвиля мобілізації стартує на Черкащині

Четверта хвиля мобілізації стартує на Черкащині

До війська призвуть ще понад 2000 черкащан. Це – військовозобов’язані чоловіки, віком від 25 до 60 років. А також жінки, як буде така потреба (переважно медпрацівники). Мобілізованих направлять до навчальних центрів і військових частин на Чернігівщині та Львівщині. В області ретельно готувалися до цієї хвилі мобілізації. Про це повідомив на прес-конференції голова Черкаської ОДА.

Ми провели низку заходів щодо підготовки до четвертої хвилі мобілізації, – пояснює Юрій Ткаченко. – Оскільки по Україні відповідальні не лише комісаріати, а й керівники областей і районних адміністрацій. Ця мобілізація дасть змогу нинішнім бійцям перепочити та набратися сил. Має бути так, як із правоохоронцями. Вони перебувають у зоні АТО 45 діб, а потім ротація. Так вони морально готові до захисту Батьківщини.

Правоохоронці за потреби допомагатимуть із пошуком військовозобов’язаних, які отримали повістки від військкомату. Хоча там усе ж розраховують на патріотично налаштованих громадян.

Натепер ми маємо низку проблем, пов’язаних із мобілізацією, – говорить обласний керманич. – Наприклад, щодо проходження медичного огляду. Тут, на жаль, подекуди діє корупція, яка дозволяє ухилятися від мобілізації.

Нагадаємо, четверта хвиля мобілізації складатиметься із трьох етапів. Два наступні розпочнуться у квітні та червні відповідно.