наверх ⇑

Для посилення оперативної мобільної групи з обласного бюджету додатково виділено кошти

Для посилення оперативної мобільної групи з обласного бюджету додатково виділено кошти

На доукомплектування Черкаської мобільної оперативної групи додатково виділено з обласного бюджету 872,5 тисяч гривень. Про це повідомив під час засідання урядової комісії з техногенно-екологічної безпеки з надзвичайних ситуацій в Україні в режимі відеоконференції голова обласної комісії з ТЕБ НС, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Віталій Коваль. За його словами, на позачерговій сесії обласної ради, яка відбулась 6 лютого, прийнято рішення про внесення змін до «Комплексної програми функціонування та розвитку системи цивільного захисту області, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення регіонального матеріально-технічного резерву щодо попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2014-2015 роки».

– Таким чином, близько 900 тисяч гривень планується спрямувати на придбання спеціального обладнання, яке дозволить істотно підвищити ефективність проведення пошукових та рятувальних робіт, навіть в умовах радіаційної та хімічної загрози. Придбане спорядження та майно сприятиме удосконаленню зв'язку, передачі інформації та ефективності взаємодії служб оперативного реагування, які входять до складу обласної мобільної групи, – говорить Віталій Коваль.

Попередження та подолання наслідків надзвичайних ситуацій державного рівня соціального та воєнного характеру, які спричинило загострення оперативної ситуації на деяких територіях України, загрози вчинення терористичних актів, а також з метою організації заходів оперативного реагування на надзвичайні ситуації, обласна мобільна група реагування потребувала підсилення спеціальним рятувальним обладнанням, спорядженням та майном.

Принагідно Віталій Володимирович звернувся до заступника Міністра охорони здоров’я України Альони Терещенко з ініціативою допомоги переселенцям. Зокрема, він повідомив, що на адресу Міністерства охорони здоров’я підготовлений лист про можливість використання районної лікарні в селі Ротмістрівка Смілянського району для довготривалого перебування понад 200 переселенців. Як зазначає заступник голови, в приміщенні закладу є ліфти, які дозволять переміщувати навіть дітей з обмеженими можливостями. На це заступник Міністра повідомила, що в разі позитивних результатів перевірки закладу спільно з Державною санітарно-епідеміологічною службою України, область отримає відповідне погодження на використання приміщення.