наверх ⇑

ІНВЕСТФОРУМ-2016. Область має дуже великий потенціал, – «Українська Бізнес Асоціація»

 

ліворуч - Чеповий

Нові механізми покращення інвестклімату запроваджують на Черкащині. Їх напрацьовували спільно з бізнесом. Про це сказав президент «Української Бізнес Асоціації» Володимир Чеповий на ІІ Міжнародному черкаському інвестиційному форумі-2016.

Із цією Асоціацією область співпрацює вже два роки. Вона – співорганізатор форуму.

– Ми з командою об’їздили майже всю країну, 17 областей, – пригадує президент «Української Бізнес Асоціації». – І тільки на Черкащині відчули на той час хоча б первинну співпрацю влади та бізнесу. Ми тоді запитали голову ОДА: якщо ви серйозно, не для картинки, бачите співпрацю з бізнесом щодо залучення інвестицій, то ми – ваші партнери в цьому. І ми побачили, що команда Юрія Ткаченка справді відкрита до співпраці та реальних дій.

 

IMG_5119

За словами Володимира Чепового, на торішньому форумі було розпочато комунікацію з інвесторами. Вони вказали, які кроки ще слід зробити для покращення інвестиційного клімату в області.

– Відтоді ми з командою голови ОДА, черкаськими бізнесменами та експертами напрацьовували ці механізми, враховуючи кращий світовий досвід, – заважує. – На цьогорічному форумі вже їх презентуємо. Одним із таких механізмів є Агенція регіонального розвитку Черкаської області. Це – зовсім нова конструкція, не подібна на інші. Це – об’єднання влади, бізнесу, науки та громадських організацій. І ми точно знаємо, навіщо ми об’єднуємо зусилля: задля розвитку Черкащини!