наверх ⇑

Юрій Ткаченко відзначив родину загиблого на Майдані черкащанина

Юрій Ткаченко відзначив родину загиблого на Майдані черкащанина

19 лютого 2015 року минає рік, як черкащанин Максим Горошишин загинув на київському майдані під час Революції гідності. У листопаді минулого року Указом Президента України йому було присвоєно звання Героя України. Рівно через рік після смерті його нагородили відзнакою «За особливі заслуги перед Черкащиною». Нагороду мамі Максима вручив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

– Безмежна вдячність за те, що виховали справжнього патріота України, мужнього чоловіка, який у перших рядах виборював кращу долю для України, - звернувся до мами героя обласний очільник.

Юрій Ткаченко зазначив, що Черкащина може пишатись ще чотирма героями Небесної сотні, які були родом з нашого краю. Родини загиблих на майдані у часи революційних подій запрошені на зустріч з Президентом України Петром Порошенком, який хоче особисто поспілкуватись, висловити усім їм слова вдячності і вручити державні нагороди.

По тому разом із родиною загиблого Юрій Олегович відвідав могилу Максима, де поклав квіти у знак пам’яті про одного з кращих синів України.