наверх ⇑

Керівництво області роз’їдеться по районах

Із просвітницькою місією очільники обласної адміністрації та ради їздитимуть по Черкащині весь наступний тиждень. Спілкуватимуться із громадами про добровільне об'єднання. Про це сказав голова ОДА на зустрічі з керівниками районних організацій Асоціації сільських і селищних голів у Черкаській області.

Ця ініціатива належить обласному керманичу. Юрій Ткаченко озвучив її на понеділковій селекторній нараді. Він особисто вже об’їздив усе Лівобережжя.

– Нинішні побоювання людей, а подекуди й опір маємо, передовсім, через брак інформації, – пояснює голова Черкаської ОДА. – Тому треба дійти до кожної громади й об’єктивно про все розповісти. Моделювання – це не кінцевий результат. Як і перспективний план. Це – лише напрямок руху та наочні приклади того, що отримають об’єднавці. Громади ж мають повне право пропонувати свої варіанти, корегувати ці моделі. Бо, врешті, лише їм вирішувати. Тому зараз ми створюємо всі умови для продуктивного обговорення об'єднання територіальних громад в області.

Водночас Кабінет міністрів України напередодні постановив: усі голови ОДА повинні мати нового заступника. Він опікуватиметься впровадженням реформ у сфері місцевого самоврядування, децентралізації повноважень органів виконавчої влади.

Графік робочих поїздок (про зміни буде поінформовано додатково)

9 червня

10.00 – Кам’янський район (Коваленко В. М., Сас Ю. М.)

14.00 – Смілянський район, м. Сміла (Коваленко В. М., Сас Ю. М.)

10 червня

10.00 – Чигиринський район (Ткаченко Ю. О.); Христинівський район (Коваленко В. М., Сас Ю. М.); Драбівський район (Кравцова Н. О.)

14.00 – Черкаський район, м. Черкаси (Ткаченко Ю. О.); Монастирищенський район (Коваленко В. М., Сас Ю. М.);. Золотоніський район, м. Золотоноша (Кравцова Н. О.)

11 червня

10.00 – Звенигородський район, м. Ватутіне (Ткаченко Ю. О.); Тальнівський район (Коваленко В. М., Сас Ю. М.); Канівський район, м. Канів (Кравцова Н. О.)

14.00 – Маньківський район (Ткаченко Ю. О.); Уманський район, м. Умань (Коваленко В. М., Сас Ю. М.)

12 червня

10.00 – Шполянський район (Ткаченко Ю.О.); Корсунь-Шевченківський район (Кравцова Н.О.)

14.00 – Катеринопільський район (Ткаченко Ю. О.); Городищенський район (Кравцова Н. О.)