наверх ⇑

На Черкащині аграріїв професійно консультуватимуть

Таке завдання він дав кілька місяців тому департаменту агропромислового розвитку.

Новий центр консультуватиме аграріїв із питань ціноутворення, кредитування, інвестування тощо. За словами голови Черкаської ОДА, це допоможе їм вдало конкурувати на ринку.

– Слід відходити від радянщини в роботі, коли діяльність управління АПК зводилася до спускання нереальних завдань для аграріїв і ведення статистики, – наголошує Юрій Ткаченко. – Ми повинні нині не заважати їм, а всіляко сприяти, надавати потрібну інформацію задля підвищення конкурентоспроможності. Над цим і працюватиме новостворений центр.

Ініціативу обласної влади підтримав і депутатський корпус, спрямувавши кошти на облаштування центру. Такі ж створюватимуть і в райцентрах.

– Днями я був на зустрічі з першим заступником міністра аграрної політики, – розповідає директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Ігор Колодка. – Подібний центр створюють і в міністерстві, щоб уся інформація, яку напрацьовують в областях щодо всіх аспектів сільського господарства, була доступна нашим аграріям.

Консультаційний центр отримуватиме потрібну для аграріїв інформацію не лише з Мінагрополітики, а й від спеціалізованих компаній. Його фахівці надаватимуть поради аграріям також у режимі он-лайн.