наверх ⇑

На Черкащині поширюють пам’ятки про поліомієліт

поліоУ рамках кампанії додаткової імунізації дітей від поліомієліту область отримала роздаткові матеріали − плакати та пам’ятки, які містять інформацію про небезпеку вірусу поліо, типи вакцин, хід імунізації та ін., які вже поширюють в лікувальних закладах Черкащини. Про це повідомляють в Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

Нагадаємо, на Черкащині в рамках додаткової імунізації, яку розпочали в жовтні, станом на 4 листопада щепили 31 910 дітей, що складає 45,7% від цільової групи. Вакцину проти поліомієліту закупили за кошти Уряду Канади та надали через ЮНІСЕФ. В Україні планують вакцинувати усіх дітей віком від 2 місяців до 6-ти років. Останній тур імунізації завершиться до кінця поточного року.

Черкащина отримала 3 тисячі інформаційних плакатів та 5,5 тисяч листівок про поліомієліт, які вже поширюють в усіх лікувально-профілактичних закладах регіону. З них черкаські батьки дізнаються, як передається вірус поліо, чим він небезпечний, чому потрібна додаткова імунізація та які бувають типи вакцин проти поліомієліту. Крім того, пам’ятки багаті на промовисті факти, ознайомитися з якими можна   тут