наверх ⇑

На Черкащині проліковано більше 550 учасників АТО

На Черкащині проліковано більше 550 учасників АТО

Для учасників АТО в лікувально-профілактичних закладах області розгорнуто 702 спеціалізованих ліжка в 373 палатах підвищеної комфортності. Також для надання якісної медичної реабілітації травмованих та поранених бійців створено Центр реабілітації на 50 ліжок у складі терапевтичного відділення КЗ «Черкаський обласний госпіталь для інвалідів війни» ЧОР та відкрито відділення відновного лікування на 15 ліжок у КЗ «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради». Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Анатолій Ситник.

За його словами, станом на 12 лютого 2015 року в закладах охорони здоров’я області зареєстровано 773 звернень за медичною допомогою від учасників АТО. Із них отримали стаціонарне лікування в умовах лікувально-профілактичних закладів – 563 особи, продовжують амбулаторне лікування – 24 та перебувають у стаціонарі – 75 військових.

Центр реабілітації учасників АТО прийняв на медичну реабілітацію 161 учасника збройного протистояння на Сході країни, з яких 27 – продовжують лікування. А у відділенні відновного лікування наразі перебуває чотири особи.

– Медична допомога воїнам надається своєчасно та безоплатно відповідно до галузевих стандартів, – наголосив Анатолій Ситник. – Якщо ж і виникає потреба в медикаментах чи будь-яких інших медичних засобах, її задовольняємо протягом кількох днів.

Також Анатолій Павлович зауважив, що питання надання медичної допомоги учасникам антитерористичної операції перебуває на постійному контролі в Департаменті охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації.