наверх ⇑

Невдовзі черкащани почнуть отримувати бланки заяв і декларацій для оформлення субсидій

Невдовзі черкащани почнуть отримувати бланки заяв і декларацій для оформлення субсидій

 

В обласній адміністрації представники комунальних установ міста й області відшуковували оптимальні шляхи для вирішення питання про механізм виготовлення та розсилки громадянам області бланків заяв, декларацій і роз’яснень для оформлення субсидій.

Урешті було вирішено, що форми для заповнень виготовлятиме Обленерго. Нині для цього укладаються відповідні угоди. Укрпошта, у свою чергу, розповсюдить бланки по домівках. За підрахунками на поширення їх поміж 610 тисячами господарств, які обліковуються в області, необхідно 68,5 тис. грн. Таким чином, між комунальними підприємствами міста, відповідно до кількості споживачів на певній території, пропорційно буде розподілено встановлену суму, необхідну для оплати Укрпошті. Для цього попередньо укладатиметься договір між сторонами. Подібним чином діятимуть в інших містах обласного значення. У районах же пропорційно між собою розподіляють суму Уманьгаз, Черкасигаз та Обленерго.

Очікується, що до середини квітня бланки будуть розповсюджені.

У ході засідання заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Віталій Коваль, звернувшись до присутніх, наголосив:

– У зв’язку з тим, що за оформленням субсидій до органів соцзахисту звертатиметься більша кількість людей, виникне потреба у збільшенні чисельності фахівців, компетентних у сфері надання субсидій. Потребуватиме готовності й необхідна для роботи в таких умовах оргтехніка, програмне забезпечення тощо. Тож, уже зараз слід обміркувати шляхи вирішення цих питань на місцях.