наверх ⇑

Незабаром стартує навчальний курс «Управління проектами місцевого та регіонального розвитку – 5»

avatar_pertnership1

Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO запрошує представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та громадськості до участі в безкоштовному навчальному електронному дистанційному курсі «Управління проектами місцевого та регіонального розвитку – 5», який проходитиме з 10 листопада до 10 грудня.

Участь у даному курсі дасть можливість якісніше здійснювати підготовку  програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись у 2016 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Е-курс відбуватиметься в межах «Спільноти практик місцевого самоврядуання». Навчатимуть усіх бажаючих управляти проектами місцевого та регіонального розвитку викладачі Національної академії державного управління при Президентові України та експерти-практики. Учасники дистанційного курсу зможуть стати частиною Спільноти практик, що нараховує близько 2,5 тисяч учасників з усієї України, і створена для налагодження ефективної комунікації між владою та громадськістю, а також задля обміну кращими практиками вирішення проблем територіальних громад.

Зарахування на е-курс буде відкрито на Спільноті практик місцевого самоврядування з 5 до 10 листопада. Детальніше ознайомитися про курс можнатут.