наверх ⇑

Очільник області закликав відповідальніше ставитися до мобілізації

Очільник області закликав відповідальніше ставитися до мобілізації

Тутешні військовослужбовці запасу часто ігнорують повістки. Про це повідомив голова Черкаської ОДА на координаційній нараді в понеділок. Натепер мобілізаційні розпорядження вже вручені 74% офіцерів запасу, а також 54% сержантів і солдатів запасу. Багато хто до комісаріатів досі не з’явилися.

– Уся інформація щодо військовослужбовців запасу є в кожному районі,– наголошує Юрій Ткаченко. – Я прошу голів райдержадміністрацій спільно із правоохоронцями негайно вжити заходів.

Водночас зі збором автотранспорту, необхідного для першого етапу четвертої хвилі мобілізації, ситуація краща. Як повідомляють в обласному військкоматі, керівники господарств уже отримали відповідні наряди. Тепер мають доставити справну техніку до комісаріатів. Усього під час четвертої хвилі з області мобілізують понад сто одиниць техніки національної економіки.

– На сьогодні ще не всі керівники районів і господарств розуміють, що йде війна, – зауважує голова Черкаської ОДА. – Для того, щоб це відчути, з’їздіть у зону АТО, як я це роблю регулярно. Зараз мій заступник Віталій Коваль повіз на Схід гуманітарний вантаж. Війна стосується кожного українця, тому безвідповідальність не пройде!

Нагадаємо, під час четвертої хвилі мобілізації до війська призвуть понад 2 тисячі черкащан. Вона стартувала 20 січня