наверх ⇑

Ощадбанк надав 5,2 млн. грн. кредиту на заходи з енергоефективності

Ощадбанк надав 5,2 млн. грн. кредиту на заходи з енергоефективності

За програмою енергозбереження у Черкаській області Ощадним банком видано 287 кредитів на суму 5,2 млн грн. Загалом у Черкаській області 24 відділення готові фінансувати заходи з енергоефективності. Про це повідомила керівник відділення Ощадного банку в Черкаській області Валентина Оніщенко.

За підтримки уряду цей банк продовжив кредитувати громадян на придбання котлів, альтернативних газовим, та розширив програму кредитування на придбання енергоефективного обладнання. Також Ощадбанк розпочав фінансування ОСББ.

– У цьогорічному держбюджеті закладено понад 340 млн грн. для відшкодування кредитів на термомодернізацію багатоквартирних та індивідуальних будинків, – повідомила Валентина Василівна. – Це вигідно, оскільки держава компенсує від 20 до 40 % суми цього кредиту.

Ще однією перевагою державної програми з енергомодернізації очільниця Ощадного банку назвала суттєву економію вартості тепла. А саме вже на етапі сплати кредиту людина має економію 30 % вартості тепла, а згодом і всі 50 %.

Валентина Оніщенко закликала максимально долучитись до програми «Ощадний дім» і розглянути можливість компенсації частки відсотків за кредитами за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів, як це відбувається на Львівщині.

Довідково:

Ощадбанк продовжує кредитування громадян на придбання енергоефективного обладнання для:

– квартир у багатоквартирних будинках (радіатори опалення з терморегуляторами, вікна з енергоефективними склопакетами, вузли обліку води);

– одноквартирних житлових будинків (рекуператори тепла вентиляційного повітря, матеріали для проведення теплоізоляції, теплові насоси, сонячні колектори);

– кредитування ОСББ (придбання теплоізолюючих матеріалів; придбання та встановлення енергоефективних склопакетів; облаштування/ремонт ІТП; модернізація систем освітлення).