наверх ⇑

Останні новини області

начальник управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА Ігор Колодка

про перебіг жнив:

– НаЧеркащинів розпалі жнива. Роботи зі збору ранніх зернових та зернобобових культур активно проводять в усіх районах області. Намолочено вже понад 500 тисяч тонн зерна з середньою врожайністю 48,9 ц/га, зокрема: озимого ячменю, озимої пшениці, озимого ріпаку, гороху. Зауважу, господарства області мають достатню кількість паливно-мастильних матеріалів для проведення жнивної кампанії.

Сподіватимемося, що й цього року Черкащина буде в лідерах за врожайністю.

 

директор Департаменту соціального захисту Черкаської ОДА Руслан Чикало

про санаторно-курортний відпочинок бійців АТО:

– Від початку року на Черкащині пільгою на санаторно-курортне лікування вже скористалися 34 учасники АТО. Вони отримали путівки, виділені Міністерством соціальної політики України. Наші бійці оздоровилися в санаторіях Дніпропетровщини, Одещини, Київщини, Кіровоградщини, Львівщини, Черкащини, Чернігівщини, Харківщини. Додам, цього року з обласного бюджету на санаторно-курортне лікування АТОвців розподілено понад 142 тис. грн.

Нагадаю, для отримання путівки воїнам необхідно звернутися до місцевих управлінь соціального захисту населення із заявою, копією посвідчення, медичною довідкою лікувальної установи за формою № 070/о, та документом, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський

про оздоровлення дітей учасників АТО:

– Продовжуємо роботу з оздоровлення дітей бійців АТО Черкащини. Так, в області вже відпочили та оздоровилися 1 319 дітей учасників АТО й 19 дітей, батьки яких загинули в АТО. До кінця літа плануємо охопити оздоровчими та відпочинковими послугами 1 847 (це з плюс 33)дітей цієї категорії.Відзначу, загалом в області проживає 2 197 дітей АТОвців та 33 дитини, батьки яких загинули у зоні проведення АТО. Для нас лишається пріоритетним завдання забезпечення послугами з оздоровлення більшості з них.

Загалом же цьогоріч, згідно з нашими планами, протягом літнього періоду оздоровитися та відпочити мають більше 81 тисячі дітей Черкащини. На сьогодні вже відпочили майже 50 тисяч маленьких черкащан.