наверх ⇑

Пряма мова. Лариса Кошова про захворювання на COVID-19 в області

– Протягом доби (31.03.2020) на Черкащині зафіксовано 1 випадок захворювання на коронавірус в м. Черкаси. Зараз у Черкаській міській інфекційній лікарні перебуває 12 хворих, із них – 1 дитина. Хворого, який був на самоізоляції, госпіталізували в інфекційну лікарню у середньо-важкому стані.

В інфекційному відділені Уманської міської лікарні ситуація не змінилася: 6 пацієнтів отримують цілодобовий медичний нагляд, нових підозр не зафіксували. Крім цього, перший зафіксований на Черкащині пацієнт із коронавірусом отримав негативний результат ПЛР-дослідження.

Також звертаю увагу медиків та громадян на зміни щодо медичного обслуговування хворих, які зумовлені тим, що МОЗ оновило алгоритм надання стаціонарного лікування пацієнтам із COVID-19.

Стаціонарне лікування обов’язково надаватимуть:

– хворим з підозрою/підтвердженим COVID-19 у середньому й тяжкому стані, а також пацієнтам із ознаками пневмонії чи дихальної недостатності;

– незалежно від тяжкості стану, які належать до групи ризику розвитку ускладнень.

Вагітних жінок із підозрою на коронавірус госпіталізуватимемо у спеціалізований стаціонар.

Усю терапію мають проводити із урахуванням медичних стандартів ведення вагітності.

Будьте відповідальними, дотримуйтеся санітарно-гігієнічних норм: регулярно мийте руки з милом, у разі появи перших симптомів респіраторних захворювань одразу телефонуйте сімейному лікарю!​​

Ставтеся уважно до свого здоров’я, зміцнюйте імунітет, правильно харчуйтеся і залишайтеся вдома!

Автор статті