наверх ⇑

Роботу обласної мобільної групи презентували районам Черкащини

Роботу обласної мобільної групи презентували районам Черкащини

Керівництво обласної та районних державних адміністрацій ознайомилося зі структурою і принципами роботи мобільної групи в Черкасах, оглянули розгорнутий управлінням ДСНС пересувний пункт управління та спеціальний пункт життєзабезпечення.

 – Навчально-показова презентація обласної мобільної групи, зокрема й пересувного пункту, проводиться для перевірки готовності й можливостей відповідних підрозділів управління ДСНС. Це дасть також змогу удосконалити роботу подібних у районах оперативних груп, досягти ефективності взаємодії служб оперативного реагування, які входять до їх складу, – говорить голова обласної комісії з ТЕБ НС, заступник голови – керівник апарату ОДА Віталій Коваль.

Нагадаємо, що обласна мобільна група створена згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації. До складу неї входять підрозділи ДСНС, УМВС, медична служба, Черкасиобленерго, Облавтодор, Черкасигаз, Укртелеком та інші підрозділи, відповідальні за реалізацію завдань з ліквідації надзвичайних ситуацій, безпеки громадян та об’єктів інфраструктури. У цілому до роботи залучено 321 особу та 177 одиниць техніки. Спеціальний пересувний пункт управління та пункт життєзабезпечення розгортають за умов тривалих робіт на місці ліквідації наслідків надзвичайної ситуації – з метою оперативного реагування, підтримки готовності пожежно-рятувальних підрозділів Управління та ін.

Під час огляду об’єктів представники обласного керівництва, районних адміністрацій ознайомилися з роботою всіх відповідальних служб, що входять до структури обласної оперативної групи, зокрема спеціальної та інженерної техніки, оглянули пересувний пункт, який у разі надзвичайної ситуації приступає до роботи. У його складі: штаб з ліквідації надзвичайних ситуацій, пункт зв’язку, медичної допомоги, відпочинку, харчування тощо.

– Саме такий «польовий штаб» за будь-яких погодних умов забезпечить ефективну діяльність рятувальників в автономному режимі, – говорить начальник Управління ДСНС у Черкаській області, генерал-майор Віктор Гвоздь.