наверх ⇑

Сім інклюзивно-ресурсних центрів Черкащини отримали спеціальний автотранспорт

Вже у новому 2020 році сім інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ) області стануть більш доступними для сімей, які виховують дітей з особливими освітніми потребами. Це стало можливим завдяки новому, спеціальному транспорту, який придбали для центрів. Авто обладнані необхідними технологіями та інструментами для надання додаткових психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг таким діткам. Спеціальний транспорт придбали цьогоріч в грудні  за рахунок субвенції з державного бюджету на загальну суму 8,7 млн грн на умовах співфінансування. Власниками авто стали інклюзивно-ресурсні центри  Черкас, Канева, Городищенського, Маньківського, Монастирищенського, Тальнівського районів та Кам’янської ОТГ.

Довідково

Обласна мережа нараховує 27 інклюзивно-ресурсних центрів, роботу яких забезпечує 121 фахівець.

Педагогічні працівники здійснюють комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини, надають психолого-педагогічні, корекційно-розвиткові послуги дітям з ООП та забезпечують їх системний кваліфікований супровід.

Загалом упродовж 2019 року в інклюзивно-ресурсних центрах області обстежили 4 272 дитини з ООП. Найбільшу кількість дітей обстежено фахівцями ІРЦ Черкаської міської ради (957), Канівської міської ради (928), Смілянської міської ради (587), Уманської міської ради (404), Монастирищенської районної ради (107).

За інформацією Департаменту освіти і науки облдержадміністрації