наверх ⇑

Стартував конкурс «Українська книжка року»

книжка_рокуВже розпочалася реєстрація заявок учасників на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року». Повідомлення про участь у конкурсі приймаються до 15 листопада разом із виданням, що висувається на здобуття премії.

У заявці також необхідно надати анотацію до книжки, інформацію про авторів або співавторів, про видавництво і вказати рік видання та тираж. Крім того, учасник має обґрунтувати висунення цієї книги на здобуття премії. Щорічна нагорода Президента України присуджується у номінаціях за видатні досягнення у галузі художньої літератури, за вагомий внесок у розвиток українознавства та за сприяння у вихованні підростаючого покоління.

Претендувати на здобуття премії можуть книжкові видання українською мовою, видані в Україні протягом останніх трьох років, але не пізніш як за півроку до подання заявки на участь у конкурсі. Видання-учасники щорічного конкурсу мають бути довершені за змістом та мати високий естетичний, художній та поліграфічний рівень.

Заявку та два примірники видання з поміткою «Щорічна премія Президента України «Українська книжка року» можна надсилати до Держкомтелерадіо України за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2. Більше інформації можна дізнатися за контактним телефоном 044-278-87-56.