наверх ⇑

У черкаських бійців будуть нові зручності

У черкаських бійців будуть нові зручності

Відразу дві лазні минулих вихідних повезли з обласного центру в Запорізьку область. Там нині дислокується 14 мотопіхотний батальйон. Це – колишній батальйон тероборони «Черкаси».

Так про бійців попіклувалися черкаські лісівники. Вони полагодили списані причепи й облаштували в них лазні. Пригадують: хто чим міг – тим і допомагав. Усе – добровільно.

– Ми постійно підтримуємо наших бійців, – розповідає заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Віталій Атаманчук. – За цей час уже відправили на Схід лісоматеріалів на близько 16 млн грн. Там же ущент зруйновані навіть соціальні об’єкти, які треба відбудовувати.

Ідея саморобних лазень виникла в розмові з командиром батальйону, пригадує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. Тепер цей рух підхоплять лісові господарства по всій Україні.

– Таких двох лазень цілком достатньо для нашого батальйону, – зауважує очільник області. – Можна обігрітися й помитися. Ми й далі продовжуватимемо допомагати нашим військовим. Просто зобов’язані. І Черкащина, до речі, в цьому питанні дуже активна.

Бійці такому подарунку радіють. По нього приїхали на позашляховику, що теж передали їм від Черкащини.

– Майже п’ять місяців ми були в зоні АТО, – розповідає командир батальйону Микола Радченко. – Наприкінці січня наш підрозділ відвели в Запорізьку область – задля відновлення боєздатності. І ось за такі зручності хлопці будуть дуже вдячні. Як вдячні всім небайдужим, які нас постійно підтримують. Зокрема, й очільнику області.

Лазні поїхали до бійців не порожні. Їх ущент завантажили провізією.