наверх ⇑

У Черкаській області проживає понад вісім тисяч переселенців

У Черкаській області проживає понад вісім тисяч переселенців

Уже 8 217 українців із окупованого Криму та зони проведення антитерористичної операції знайшли тимчасовий прихисток у Черкаській області, із них – 2 184 дитини. Таку кількість вимушених переселенців наразі зареєстрували в обласному контактному центрі.

Станом на 2 грудня вдалося працевлаштувати 211 вимушених переселенців, ще 365 – мають статус безробітного, 220 – перебувають на обліку без статусу, а 162 особи зняті з обліку, оскільки написали заяву про відмову від послуг.

Окрім того, 978 родинам була призначена державна соціальна допомога, ще 1 902 особам матеріальну допомогу на суму 461 615 гривень надала обласна організація товариства Червоного Хреста.

Водночас, за словами в. о. директора цієї установи Лариси Ходаковської, уже 1 558 людей виїхали за межі нашої області в інші регіони. На сьогодні для розміщення переселенців є 60 вільних місць, у наявності є резерв – 82 місця.

Із більш детальною інформацією про вимушених переселенців в області можна ознайомитися в рубриці "Для переселенців із Криму та східних регіонів України" (http://www.ck-oda.gov.ua/?lng=ukr&article=11112).

 

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації