наверх ⇑

У Президента розповіли, коли на місцях завершиться кадровий марафон

У Президента розповіли, коли на місцях завершиться  кадровий марафон 

Уже за місяць усі райони мають отримати очільників, а голови обладміністрацій – заступників. Про це на селекторній нараді з керівництвом областей заявив перший заступник Глави Адміністрації Президента України. Віталій Ковальчук попросив голів ОДА зважати, насамперед, на професіоналізм і досвід кандидатів.

– Ще необхідно призначити по Україні близько 300 посадовців, – наголошує перший заступник Глави Адміністрації Президента України. – По деяких областях ми вже по третьому, а то й по четвертому колу розглядаємо кандидатури. Вимоги відбору жорсткі, тому прошу подавати справді гідні кандидатури на погодження.

Натепер на Черкащині лише три райони з новими керівниками: Шполянський, Христинівський і Жашківський. Ще в чотирьох – Президент перепризначив голів РДА. Це – Черкаський, Монастирищенський, Катеринопільський і Звенигородський райони. Подекуди керманичів немає по року. Із одним заступником вже майже півроку працює і голова ОДА.

– Сподіваюся на якнайшвидше призначення керівників районів, – зауважує Юрій Ткаченко. – Тому що зараз триває четверта хвиля мобілізації. Райони, де є очільники, краще виконують план. Вони розуміють усю відповідальність, яка на них покладена.