наверх ⇑

В області імунізували проти поліомієліту понад 4 тисячі дітей

На Черкащині в лікувально-профілактичних закладах вже вакцинували 4 383 дитини віком від 2 місяців до 6 років. Щеплення живою поліомієлітною вакциною отримали 2 956 дітей, ще 1 427 малят −  інактивованою вакциною проти поліомієліту, повідомляють в Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

Заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Наталія Лакуста зазначила, що вакцинація триває та нагадала, що згідно з розробленим в Департаменті планом заходів, всіх дітей області планують щепити до кінця грудня. Черкаські лікувально-профілактичні заклади вже отримали 61,9 тис живої та 15,7 інактивованої вакцини та від початку минулого тижня розпочали проводити додаткову імунізацію проти поліомієліту. Також вона нагадала, що вакцинація дітей Черкащини проходитиме в три раунди. У першому та другому раундах імунізуватимуть дітей віком від 2 місяців до 6 років. Третій раунд – розширений, на якому, відповідно до рекомендацій ВООЗ залучатимуть дітей віком від 2 місяців до 10 років.

Крім того, минулого тижня за стартом кампанії з імунізації дітей проти поліомієліту прослідкувала перший заступник Міністра охорони здоров’я Олександра Павленко. Вона лишилася задоволеною результатами перевірки.