наверх ⇑

В області створили робочу групу ОДА з розроблення проекту регіонального плану управління відходами до 2030 року

Для розроблення регіонального плану управління відходами в області створили робочу групу, інформують в Управлінні екології та природних ресурсів ОДА. До її складу, який затверджено розпорядженням обласної державної адміністрації від 24.07.2019 № 503, увійшли керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, науковці та представники громадськості.

– Основним завданням групи, – зазначає керівниця Управління Олена Звягінцева, – є підготовка проекту регіонального плану управління відходами до 2030 року.

Зауважимо, розроблення документу передбачене вимогами Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 08.11.2017 № 820, Національним планом управління відходами до 2030 року, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 № 117.

– Регіональний план управління відходами має врахувати структуру економіки області, обсяги утворення різних типів відходів, наявні та необхідні потужності для екологічно безпечного оброблення відходів. Також він має стати планом залучення інвестицій та розвитку ринку і бізнесу в області, – констатувала посадовиця.