наверх ⇑

На Черкащині учасники АТО отримають більше 1,3 тис га землі

земляУ Черкаській області військовослужбовці, які брали участь в антитерористичній операції, подали 1 200 заяв на отримання земельних наділів. Землевпорядна служба регіону вже надала 1 150 дозволів на розробку проектів землеустрою на землі загальною площею 1317,37 га. Інші ж клопотання зараз перебувають у стадії доопрацювання.

Відповідно до поданих заяв, найбільше охочих отримати землю в Черкаському, Жашківському, Монастирищенському та Тальнівському районах. Процедуру оформлення землі завершили 298 АТОвців. Загальна площа земельних ділянок, отриманих ними в області, становить 216,65 га. Найбільше землі надано для ведення особистого селянського господарства –  та для садівництва.

Голова Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру Максим Мартинюк наголошує, що першочергово надають землі військовослужбовцям та спрощують процедури й оптимізують процес відведення наділів для учасників АТО. Він зауважив, що перед усіма керівниками територіальних органів відомства стоїть завдання відшукувати та резервувати масиви землі, які можуть бути передані у власність учасникам антитерористичної операції.

 

За інформацією прес-служби Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області