наверх ⇑

В Україні діє благодійний інтернет-майданчик адресної допомоги непрацездатним членам родин учасників АТО

             В Україні понад рік діє громадська платформа допомоги родинам загиблих учасників АТО – «Люди допомагають людям». Вона була створена  у 2015 році Громадською організацією «Громадський інформаційний простір» з метою надання справедливої адресної допомоги. Це своєрідний інтернет-майданчик прямої адресної допомоги непрацездатним членам родин учасників АТО.

             На сьогодні у рамках Платформи вже відкрито індивідуальні карткові рахунки 163 родинам, серед яких 101 родина з неповнолітніми дітьми та дітьми-інвалідами а також 153 дитини, які втратили годувальника.

         За рік роботи Платформи цим родинам було забезпечено додатково до державної допомоги надходження у загальній сумі 2 млн. грн на прямі карткові рахунки.

         У майбутньому платформа планує охопити своєю підтримкою дітей, які втратили годувальника в результаті проведення АТО та під час Революції гідності. За інформацією активістів Платформи таких дітей в Україні налічується 1303, зокрема у Черкаській області – 20.

                Більше інформації про діяльність Платформи, перераховані кошти, родини, які потребують допомоги можна дізнатись на сайті Платформи www.lpl.com.ua або на офіційному порталі Черкаської обласної адміністрації http://ck-oda.gov.ua