наверх ⇑

Запрошуємо до “Школи майбутнього пенсіонера”

       З метою проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення з питань формування та реалізації державної політики у сфері загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та пенсійного забезпечення, підвищення якості обслуговування громадян, пропагування новітніх інформаційних технологій в Уманському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Черкаської області було започатковано “Школу майбутнього пенсіонера”.

      В усіх відділах обслуговування громадян об'єднаного управління запроваджено послугу надання правової оцінки документів, які стануть базою для призначення пенсії, надання практичної допомоги у витребуванні необхідних документів, проведення перевірки достовірності наданої інформації, інформування про можливість отримання послуг дистанційно, за допомогою Веб-порталу.

       До співпраці залучено як кадрові служби підприємств, так і сільські та селищні ради. На базі Центрів зайнятості періодично проводяться уроки пенсійної грамотності з різними віковими групам, в тому числі і з особами передпенсійного віку.

       Тож, заздалегідь, за рік до виповнення пенсійного віку, Ви можете звернутися до Уманського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області, отримати фахову консультацію в “Школі майбутнього пенсіонера" та вичерпні відповіді на свої запитання.

     Ми впевнені: якщо громадяни будуть заздалегідь замислюватися над пенсійним майбутнім, розуміти і знати основні законодавчі норми, то це  дозволить вчасно виявити та усунути недоліки в документах, зібрати всі необхідні документи для встановлення права на пенсію.

    Інформація про роботу “Школи майбутнього пенсіонера” висвітлюється на офіційному веб-сайті управління : www.um.ckpfu.gov.ua

       Запрошуємо прийняти участь у заняттях школи всіх бажаючих та отримати корисну для Вас інформацію за адресою:

смт Маньківка вул. Соборна,11, каб.10  тел. 6-24-01