наверх ⇑

На Маньківщині продовжує свою роботу дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги

      На виконання Меморандому про співпрацю між адміністрацією ДКВС, ДУЦП та Координаційним центром з надання правової допомоги на протязі  10-ти місяців 2019 року в дистанційному пункті доступу до безоплатної допомоги у приміщенні Маньківського районного сектору з питань пробації 11 суб’єктів пробації отримало консультації правового характеру.

Так, 21.10.2019 начальником відділу «Маньківське бюро правової допомоги»  Іриною Миронюк, спільно із начальником Маньківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області Анною Шевченко  проведено бесіду з особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі на тему: «Дискримінація за ознакою статі».

Дискримінація за ознакою статі - ситуація, за якої особа та/або група осіб за ознаками статі, які були, є та можуть бути дійсними або припущеними, зазнає обмеження у визнанні, реалізації або користуванні правами і свободами або привілеями в будь-якій формі, встановленій Законом України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні», крім випадків, коли такі обмеження або привілеї мають правомірну об’єктивно обґрунтовану мету, способи досягнення якої є належними та необхідними.

Гендерна дискримінація може проявлятися в таких питаннях як : отримання освіти; працевлаштування, розвиток кар’єри та диференціація оплати праці; участь у виборах і вирішенні політичних чи соціальних питань; рішення сімейних проблем, виховання дітей; домагання, насильство, застосування фізичної сили.

Обмежуючи дії будь-якої статі важливо пам’ятати, що не завжди це може бути правомірним. Слід завжди розмежовувати, що є заняття, які краще виходять у чоловіків і у жінок. Існують обмеження, пов’язані з умовами праці, фізичною силою і репродуктивною функцією.

 

 

 

 

Маньківський районний сектор

філії ДУ «центр пробації»

 в Черкаській області