наверх ⇑

Делегація з Маньківщини взяла участь в обласних урочистих заходах з нагоди Дня працівників сільського господарства України

День працівників сільського господарства України - професійне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України. Відзначається щорічно у третю неділю листопада.

Працівників сільського господарства Черкаської області вітали напередодні свята - 16 листопада. До Черкас із міст та районів області прибули працівники сільськогоcподарської галузі. В обласній філармонії за сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва у 2017 році та з нагоди Дня працівників сільського господарства кращих працівників нагороджено відзнаками й подяками обласної державної адміністрації, обласної ради.

В даному заході також взяла участь і делегація із Маньківщини.  Зоотехніка ТОВ «Кищенці» Одуденка Володимира Сергійовича було нагороджено подякою обласної державної адміністрації.

Очільники області висловили  вдячність сільськогосподарським товаровиробникам за невтомну щоденну працю та здобутки, якими повсякчас славиться Черкащина.

 

Управління агропромислового та економічного розвитку

районної державної адміністрації