наверх ⇑

Інформація про хід польових робіт в районі

Управління агропромислового  та економічного розвитку Маньківської райдержадміністрації інформує про те, що в районі завершено збір ранніх зернових та зернобобових культур на  площі 21,1 тис. га, що становить 100% від загальної площі посівів. При середній урожайності 45,6 ц/га валовий збір становить 96,2 тис. тонн.

Озимої пшениці обмолочено на площі  14,1 тис. га, намолочено 70,8 тис. тонн, з середньою врожайністю 50,3 ц/га, озимого жита намолочено 0,5 тис. тонн зерна, з середньою врожайністю 40,0 ц/га,  озимого ячменю зібрано 11,2 тис. тонн зерна, з середньою врожайністю 43,5 ц/га, намолочено ярого ячменю 11,4 тис. тонн, з середньою врожайністю 33,5 ц/га,  намолочено ярої пшениці 0,4 тис. тонн, з середньою врожайністю 42 ц/га, намолочено гороху 1,8 тис. тонн, з середньою врожайністю 28 ц/га, намолочено вівса 0,1 тис. тонн, з середньою врожайністю 28 ц/га.                                  

З метою своєчасного та якісного збирання зернових та зернобобових культур сільськогосподарськими підприємствами було задіяно всю наявну зернозбиральну техніку, в повному обсязі працюювали зерноочисні та зерносушильні комплекси, працівниками агроформувань своєчасно використовувалась кожна погожа година.

На даний час проводиться підготовка грунту під посів культур озимого клину. Сільськогосподарськими підприємствами району прогнозується провести посів озимих на площі 15,9 тис. га.  На сьогодні вже посіяно озимий ріпак на площі 2,4 тис.га.

 

Управління агропромислового  та економічного розвитку райдержадміністрації