наверх ⇑

Нарада щодо організації та виконання заходів по боротьбі з амброзією полинолистою на території району

Під головуванням першого заступника голови Маньківської  районної державної адміністрації Юзвенко Оксани Андріївни, 31 серпня відбулася нарада щодо організації  та виконання заходів по боротьбі з амброзією полинолистою на території району. Участь в нараді взяли начальник управління агропромислового та економічного  розвитку Гетьман Тетяна, керуюча справами  виконавчого апарату районної ради  Павленко Світлана та  селищний голова смт. Маньківка,  начальник Маньківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, провідний спеціаліст відділу карантину рослин управління Держпродспоживслужби в  Черкаській області, головний спеціаліст відділу організації виробництва  та переробки сільськогосподарської продукції управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації, спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення апарату райдержадміністрації. 

Оксана Андріївна, зазначила, що знищення амброзії полинолистої як карантинного бур’яну, підлягає загальній комплексній системі боротьби.

Про прийняті міри боротьби з небезпечною рослиною звітували всі учасники наради. Боротьба з амброзією повинна бути постійною, тому, що цей бур’ян росте не один рік. Потрібно стабільно вести боротьбу з регульованим шкідливим організмом – амброзією полинолистою, — наголосила начальник управління агропромислового та економічного розвитку Тетяна Гетьман. За результатами засідання вирішено запропонувати  сільським, селищним головам спільно з провідним спеціалістом відділу карантину рослин управління Держпродспоживслужби в  Черкаській області Паніваном О. П.  обстежити територію району щодо встановлення площ забур’янення  регульованим шкідливим організмом – амброзією полинолистою. Також проводити відповідну  роз’яснювальну роботу серед населення про загрозу здоров’ю людей від амброзії, необхідності її знищення та дане питання винести для розгляду на нараду з сільськими та селищними головами.

 

 

Управління агропромислового

та економічного розвитку