наверх ⇑

Визначено переможця фінальних змагань «Найспортивніше село – 2019 року»

З метою популяризації та розвитку фізичної культури і спорту, залучення жителів Маньківщини до занять фізичними вправами 17 березня на базі Маньківського НВК «Загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа – гімназія» пройшли фінальні змагання районного етапу «Найспортивніше село Маньківщини - 2019». Ці традиційні спортивні змагання користуються великою популярністю у сільських жителів району і стали для них довгоочікуваним спортивним святом, адже на перший план у цих змаганнях виходять не виграні партії та отримані очки, а масовість, участь і задоволення від занять спортом.

Отже, свою майстерність та волю до перемоги приїхали продемонструвати п’ять команд – переможців зональних змагань, зокрема з смт Буки, с.Молодецьке, с. Добра, с. Дзензелівка та с.Кищенці, вкотре довівши, що спорт на Маньківщині в пошані.

Розпочалось спортивне свято з рівняння на Державний прапор та виконання Гімну України. Далі з привітальним словом до учасників зманань звернулись голова районної ради Лещенко С.І.,  голова політичної партії ВО «Черкащани» Риженко А.В. та директор Маньківського НВК «Загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа – гімназія» Дорошенко.

Після урочистої церемонії, головний суддя Микола Самелюк представив присутнім суддівську бригаду, після чого дав старт змаганням.

І розпочалась головна інтрига того дня - боротьба за право називатись найспортивнішим селом  2019 року.

Традиційно сільські спортсмени боролися за першість з 12 видів спорту: шахів, шашок, стрибків на скакалці, гирьового спорту, настільного тенісу, дартсу, стрільби з пневматичної гвинтівки, збивання кеглів,  підтягувань на перекладині, спортивної естафети, перетягування канату  та міні футболу. Саме останні з названих завжди є найпопулярнішими і найемоційнішими за вболівальницькими пристрастями. Не став винятком і нинішній фінал. Вони зібрали найбільшу глядацьку аудиторію.

У спритності і влучності з метання дротиків змагалися сільські голови. Захоплюючими та видовищними були виступи справжніх атлетів – майстрів з підняття гир. В інтелектуальному суперництві зійшлися шашкісти, а відмінну реакцію виявляли майстри настільного тенісу.

Справжні богатирі демонстрували характер та волю до перемоги у перетягуванні канату.

Після кількагодинної боротьби та суперництва, стомлені, але задоволені спортсмени, затаївши подих, вслухались в підсумкові результати змагань.

Отже, за підсумками суддівської колегії в загальнокомандному заліку переможчем стала команда спортсменів з с.Молодецького, яка отримала право участі в обласних змаганнях. Друге місце посіла команда з с.Дзензелівка, третє призове команда з с. Добра та четверте розділили команди смт Буки та с.Кищенці.

Команди переможців і призерів змагань в окремих видах спорту були нагороджені грамотами, дипломами та грошовими сертифікатами, які вручили голова районної ради Лещенко С.І., Голова політичної партії ВО «Черкащани» Риженко А.В., директор Маньківського СТК ТСОУ Довгополий С.Т.

Відповідно до Положення проведення змагань, команди отримають грошові винагороди: за перше місце – 9 тисяч, за друге – 8 тисяч та третє – 7 тисяч гривень. Команди, які посіли четверте місце отримають по 2 тисячі гривень.