наверх ⇑

Волейбольна команда з Маньківщини взяла участь у змаганнях за Кубок Голови Черкаської обласної державної адміністрації

15 січня 2019 року Черкаською обласною державною адміністрацією, Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, Черкаською обласною радою та Громадською організацією «ФСТ «Спартак» підписано меморандум з приводу проведення у Черкаській області змагань з фут залу та волейболу серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад, державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування на Кубок Голови Черкаської обласної державної адміністрації.

Головним завданням змагань є залучення депутатів усіх рівнів, державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування до занять фізичною культурою і спортом, зміцнення здоров’я, підвищення спортивної підготовленості, а також відбору кандидатів до збірних команд області та надання їм ігрової практики у Всеукраїнській Спартакіаді серед депутатів усіх рівнів та Всеукраїнській Спартакіаді серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

Відтак, команда Маньківського району потрапила до ІV зони даних змагань разом з командами Тальнівського, Уманського районів та міста Умані, двоє переможців яких виходять до другого етапу.

16 лютого волейбольна дружина району взяла участь у першому етапі, який проходив у с. Кочубіївка Уманського району.

Почергово перемігши  тальнівчан з однаковим рахунком 2:0, команди Уманського та Маньківського районів між собою в спортивному протистоянні вирішували, хто з якого місця пройде далі у наступний раунд змагань. І все ж, фортуна у цей день була на стороні гостей (2:0), а відтак, Маньківчани – перші, Уманськи район – другі.

Наступний етап змагань відбудеться 02 березня у м. Жашків, де дві кращі команди потраплять до фіналу.