наверх ⇑

Оголошення

Відповідно до змін, внесених 30.11.2016 до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1751 „Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми“, заява на призначення допомоги при народженні дитини може бути подана в електронній формі з використанням засобів телекомунікаційних систем, через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики або інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, зокрема з використанням електронного цифрового підпису за зареєстрованим місцем проживання заявника.

З метою реалізації права на звернення в електронному режимі запроваджено електронний сервіс, завдяки якому з березня поточного року можливе подання документів для отримання цього виду допомоги.

Електронна послуга доступна через портал Мінсоцполітики
e-servicer.msp.gov.ua. Згодом її можна буде отримати на єдиному державному порталі адміністративних послуг my.gov.ua.

За рахунок автоматизації значно пришвидшується процес розгляду документів та мінімізуються ризики зловживань. Скорочено також і кількість документів, що вимагаються від заявників, зокрема не вимагається копія свідоцтва про реєстрацію, оскільки за рахунок запровадження електронної взаємодії між реєстрами Мінсоцполітики та Мінюстом є можливість он - лайн перевірити наявність відповідного свідоцтва в реєстрі актів громадського стану.