наверх ⇑

Допомога переміщеним особам на проживання.

Допомога переміщеним особам на проживання.

Управлінням соціального захисту населення Маньківської районноїдержавної адміністрації 15 жовтня 2014 року розпочато призначення щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

В період з 15.10 по 31.01.2015року спеціалістами управління взято на облік 189осіб та прийнято 122родинидля призначення допомоги переміщеним особам.

Для призначення грошової допомоги необхідно звернутись  з паспортами всіх повнолітніх членів сім”ї та надати такі документи:

  • заяву;
  • копіюсвідоцтва про одруження;
  • копії свідоцтв про народження дітей;
  • письмовузгодудовільної форми про виплату грошової допомоги уповноваженому представнику сім'ї від інших членів сім'ї;
  • згодуна обробку персональних даних.

Телефони для довідок: 6-21-91.

Грошова допомога надається у таких розмірах:

для непрацездатних осіб (пенсіонери, інваліди, діти) — 884 гривні на одну особу (члена сім'ї);

для працездатних осіб — 442 гривні на одну особу (члена сім'ї).

Загальна сума допомоги на сім'ю розраховується як сума розмірів допомоги на кожного члена сім'ї та не може перевищувати 2 400 гривень.

Допомога призначається на 6 місяців.

ВАЖЛИВО:

особам працездатного віку допомога призначається на два місяці. Для одержання допомоги у встановлених розмірах на наступний період особи працездатного віку мають працевлаштуватися, в тому числі за сприянням державної служби зайнятості.

Якщо працездатний член сім’ї протягом двох місяців не працевлаштувався, або перебуває у трудових відносинах з роботодавцями на тимчасово окупованій території України чи в районах проведення антитерористичної операції і фактично не працює, розмір допомоги для цих осіб на наступні два місяці зменшується на 50 відсотків,ана наступнийперіод-припиняється.
У разі переміщення особи, взятої на облік, в інший район, управління соціального захисту населення за новим місцем проживання вилучає довідку про взяття на облік та відповідно до поданої заяви видає нову. Продовження виплати допомоги таким переміщеним особам проводиться за новим місцем проживання по атестату. Про зміну місця проживання переміщена особа в обов”язковому порядку повинна повідомити управління де вона перебуває на обліку.

Управління соціального захисту населення Маньківської райдержадміністрації
 
20100, смт.Маньківка, вул Леніна, 3
 
Тел./факс 6-11-56
 
Тел. для довідок по субсидіях: 6-21-91

Веб-сайт: https://sites.google.com/site/sotszabez/home