наверх ⇑

Монетизація субсидій

Монетизація зекономлених субсидій передбачає грошову виплату частини суми невикористаної субсидії внаслідок економії – еквівалент вартості зекономлених 100 кубів газу або 150 кіловат електроенергії (у разі використання електроопалення).

Родини, які економно впродовж опалювального періоду використовували енергоносії, повинні були до 1 вересня подати заяву в управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюється виплата грошової винагороди за економне використання газу та електрики.

У разі  смерті особи, якій призначено житлову субсидію на оплату послуг з газо та електропостачання для індивідуального опалення, частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії виплачується за заявою особи із складу домогосподарства, на яку розраховано житлову субсидію в опалювальний сезон.

Управлінням проведено нарахування частини невикористаної суми субсидії по 2718 заявам на суму 1653,4 тис.грн. Перераховано  2201 родині на загальну суму - 1279,0 тисяч гривень.