наверх ⇑

Органи соцзахисту області майже стовідсотково опрацювали заяви на призначення житлових субсидій

Про це повідомив директор Департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА Руслан Чикало.

- На сьогодні вже 264,5 тисяч сімей в області призначено субсидію, — зазначив Руслан Олександрович, — загалом опрацьовано майже 99 відсотків справ. Найкращі показники у м. Умань (99,7% опрацьованих справ), Маньківському (99,7%), Тальнівському (99,2%) та Чигиринському (99,7%) районах.

Середній розмір призначеної  субсидії істотно зріс: якщо у січні 2015 року він становив 407 грн, то у січні 2016 року – вже 1613 грн.

Нагадуємо, житлова субсидія – це допомога, яка надається державою з коштів бюджету родинам чи одиноким громадянам, у яких сукупна сума витрат на комунальні послуги перевищує встановлений державою відсоток щомісячного доходу. З 1 травня 2015 р. діє спрощений порядок призначення субсидій, відповідно до якого субсидія призначається на 12 місяців. Субсидію мають змогу отримати навіть сім’ї, у власностi яких є бiльш, нiж одне помешкання.  Не впливає на визначення права на призначення субсидії наявність заборгованості з оплати за комунальні послуги. Фахові консультації стосовно призначення субсидії нададуть кожному, хто звернеться до органів соціального захисту.

 

За інформацією прес-служби Департаменту соціального захисту населення ОДА