наверх ⇑

Турбота про ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

На території Маньківського району проживає 292 осіб, які мають статус постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи, з них 58 інваліди Чорнобиля, які віднесені до 1 категорії, 90 – мають другу категорію, 97 –ліквідатори третьої категорії. Крім ліквідаторів аварії на ЧАЕС в районі проживає 22 вдови померлих ліквідаторів та 25 дітей, які мають статус потерпілої дитини.

Відповідно до діючого законодавства потерпілим громадянам надаються пільги, компенсації та допомоги.

Для надання додаткових соціальних гарантій прийняті районні програми «Турбота на 2014-2020 роки» та «Соціальний захист ветеранів, осіб з інвалідністю та малозабезпечених громадян на 2011-2020 роки».

З районного бюджету виділені кошти в сумі 3 тис. грн. на влаштування поминального обіду 14.12.17, а також придбано 10 продуктових наборів ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС 1 та 2 категорії. Заступником начальника управління-начальником відділу з питань праці, інвалідів та ветеранів управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Гулящою І.Б та головою громадської організації інвалідів «Союз. Чорнобиль. Україна» Дерев»янко П.М. відвідано на дому Антоненка І.А, ліквідатора 1 категорії наслідків аварії на ЧАЕС. Під час відвідування з ліквідатором обговорено проблемні питання соціального характеру.