наверх ⇑

У Маньківському Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю выдбулися заходи

Цікавим видався ранок 3 грудня у Маньківському Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю, адже до дітей з обмеженими фізичними можливостями, з нагоди відзначення Міжнародного Дня осіб з інвалідністю, з подарунками завітали голова Маньківської районної ради Лещенко С.І., заступник голови Маньківської районної державної адміністрації Філіпчак О.Г., начальник управління соціального захисту населення Маньківської РДА Загородна Л.І. та директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) району Золотухіна Ю.І

Під час зустрічі гості привітали дітей та вручили подарунки. Дітлахи дуже радіють, коли до них  приїжджають гості, і перш за все через увагу дорослих.

Гості подивились на проведений ремонт приміщення, відвідали виставку дитячих робіт, поцікавились умовами проведення реабілітаційних послуг.

Справжню святкову атмосферу дітям подарував колектив центру, який підготував для них виховний захід: “Доброта та милосердя у твоєму житті. “

Дійство вийшло  цікавим, адже  були проведені різноманітні вправи та ігри.  Під час проведення  виховного заходу діти  були  активні, розповідали про свої добрі справи, які вони роблять щодня, висловлювали свої думки. Цікаві і повчальні казки про Янгола Доброти та  про Добро та Зло розширили поняття дітей про доброту і красу людської душі, навчили знаходити правильні слова в різних життєвих ситуаціях.

Вже традиційно, що року Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідінстю проводить виставку творчих робіт дітей з обмеженими  фізичними  можливостями.  На виставці “Наші руки золоті. Усі ми різні, але всі ми рівні “ були представлені чудові вироби дітей центру, які розкривають талановитість і неповторність кожної дитячої душі. Роботи виконані в різних техніках: це  і аплікації, композиції з використанням  природних  матеріалів , і модульне орігамі , і м’які  іграшки з фетру. Усі роботи яскраві і наповнені світлом та надією.

Хочеться подякувати всім, хто опікується дітками з обмеженими можливостями. Адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Ми віримо, що саме такі заходи відкриють двері до спілкування багатьом хлопчикам і дівчаткам і змусять повірити у свої сили, знайти друзів, обрати професію та відшукати шлях до самовираження.