наверх ⇑

Вінницька правозахисна група

Управління соціального захисту населення Маньківської райдержадміністрації при погодженні з директором Департаменту соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації співпрацює з Вінницькою міською громадською організацією "Вінницька правозахисна група", яку в рамках співпраці представляє представник у м.Черкаси Обрізків Катерина Володимирівна в сфері надання безоплатної правової допомоги внутрішньо переміщеним особам з метою не лише поліпшення становища внутрішньо переміщених осіб. Допомога Вінницької правозахисної групи полягає у  наданні групової або індивідуальної юридичної консультації на будь-яку з актуальних для внутрішньо переміщених осіб  тем.

Громадська організація «Вінницька правозахисна група» забезпечує надання послуг у сфері права, а саме безоплатної юридичної підтримки внутрішньо переміщених осіб в проекті Датської ради у справах біженців (ДРБ) «Юридична підтримка внутрішньо переміщених осіб та постраждалому від конфлікту населенню в Україні» у Вінницькій, Черкаській та Волинській областях. Проект діє за підтримки Датської Ради у справах біженців згідно з угодою № 54  між Датською радою у справах  біженців та Вінницькою правозахисною групою від 23.05.2016 року.

В рамках нашої співпраці Вінницька правозахисна група  надає безоплатну правову допомогу внутрішньо переміщеним особам, зокрема:

1.   Індивідуальні юридичні поради зі спеціальних юридичних питань, що впливають на внутрішньо пеерміщених осіб.

2.   Надання адміністративної підтримки з метою надання можливості отримати доступ до державних та недержавних переваг та послуг. Приклади адміністративної підтримки включають підтримку у реєстрації бізнесу, підтримку у заповненні орендних та інших договірних документів, що допомагають внутрішньо переміщеним особам отримати доступ до відповідних форм та процедур.

3.   Надання підтримки у отриманні цивільних документів (тобто, свідоцтв про народження, шлюб та смерть), внутрішнього паспорту та інших документів, пов’язаних із захистом та довгостроковими рішеннями по внутріньо переміщених осіб.

20 липня 2016 року в приміщенні управління соціального захисту населення райдержадміністрації  відбувся виїзний прийом  представника Вінницької правозахисної групи  Обрізків Катерини  Володимирівни  внутрішньо переміщених осіб, надавалась консультативна правова допомога 12 громадянам -  внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території району. Також було проведено тренінг зі спеціалістами управління з питань правової допомоги та надання необхідної інформації внутрішньо переміщеним особам.

 

 Контакти:

Вінницька міська громадська організація

«Вінницька правозахисна група»_____

Представник в м. Черкаси

Обрізків Катерина Володимирівна

м. Черкаси, вул. Сумгаїтська, 23/3,

офіс 31.

 тел. моб. 097 1432639

                 066 6864289