наверх ⇑

Зустріч з поетом Маньківщини

Різдвяні свята скінчилися і сірі будні знову змінюють один одного. Чим же можна зігрітися у холодні лютневі дні? Гарячий чай зігріє тіло, але для душі цього буде замало. У такому випадку, на допомогу прийде поезія – часом сумна, сповнена спогадів про далеке минуле, а часом і весела, що обдарує серце надією і сповістить нас, що весна вже близько.

Сімнадцятого лютого у приміщенні Центральної районної бібліотеки відбулася зустріч із поетом Маньківщини, Анатолієм Леонідовичем Слободяником, на яку він завітав у парі зі своєю музою – дружиною Наталією Петрівною. Гуртківці клубу за інтересами «Розвиток»  територіального центру разом із працівниками бібліотеки з натхненням готувалися до цього заходу. Хотілося якнайкраще зустріти поета, здивувати Анатолія Леонідовича піснею «Маньківчанка», прочитати його вірші, ознайомити гостей з сімейними фотографіями родини Слободяників. Поетична зустріч видалася дуже душевною. На неї завітали багато шанувальників творчості Анатолія Леонідовича. Кожен знайшов у віршах щось близьке і знайоме з дитинства, з юності. Хтось згадав батьківську хату, а хтось -  перше кохання.

Не обійшлося й без запашних короваїв, які щедро надав Лещенко Микола  Романович  і обміну подарунками. Гуртківці клубу за інтересами «Розвиток» презентували часточки своїх сердець, втілені у власних виробах, а головний гість зустрічі подарував свої збірки.

Ми вдячні Анатолію Леонідовичу за теплу дружню атмосферу і можливість ще раз почути гарні поетичні твори із вуст автора.

 

Світлана Маціпура