наверх ⇑

Професія, яка дає людям тепло

Як в народі кажуть: «Вчитися ніколи не пізно!» Перенавчатися – також!

Професія опалювача і кочегара налічує не одну сотню років. З розвитком опалювального обладнання, застосуванням нових видів палива і розширенням завдань по обігріву приміщень все більшого значення набуває навчання фахівців.

Напередодні опалювального сезону 2019-2020 років за направленням та сприянням  кар’єрних радників Маньківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості  виявили бажання підвищити кваліфікацію 50 безробітних , які мають професію «оператор котельні» та «машиніст (кочегар) котельні». Навчання та повторна перевірка знань з безпечних методів праці та експлуатації обладнання котельних установок та газового обладнання відбувається на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Черкаського навчального центру Міністерства аграрної політики та продовольства України».

Після навчання оператори котельні та машиністи (кочегари) котельні отримують допуск з охорони праці на опалювальний сезон.

Усі безробітні котрі пройдуть підвищення кваліфікації будуть працевлаштовані з початком опалювального сезону та котельні району будуть забезпечені  кваліфікованими робітниками.