наверх ⇑

В Україні стартувала загальнонаціональна кампанія з профорієнтації випускників шкіл:

Державна служба зайнятості розпочала загальнонаціональну інформаційну кампанію з професійної орієнтації абітурієнтів та старшокласників, яка допоможе молодим українцям визначитись із найбільш підходящою для них професією. Тестування для визначення своїх здібностей та схильностей до тієї чи іншої професії можна безкоштовно пройти у будь-якому з 550 центрів зайнятості по всій Україні.

Для активного залучення молоді до профорієнтаційного тестування на загальнонаціональних телеканалах та у мережі інтернет транслюватиметься ряд соціальних роликів, які розповідатимуть про важливість обрання своєї майбутньої професії для молодих українців. Відеоролики доступні для перегляду в Маньківському центрі зайнятості, а також за посиланнями:

http://www.dcz.gov.ua/chk/control/uk/publish/category?cat_id=47765
https://www.facebook.com/Chkocz/

https://www.youtube.com/playlist?list=PLt_2aWIuXKGyy6_hDE087JI1R2_OQgU7D
 

Для того, щоб пройти тестування у центрі зайнятості не потрібно ніяких попередніх приготувань. Спеціаліст підбере необхідний тест для відвідувача, який триває від 30 до 180 хвилин. По його завершенню відвідувач отримує інформацію, яка допоможе визначити галузь професійної діяльності до якої найбільш схильна людина.