наверх ⇑

Брейн-ринг «Знавець професій»

Прагнучи підготувати школярів до свідомого вибору професійного шляху, спеціалісти Маньківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості комплексно та системно проводять профорієнтаційну роботу з учнівською молоддю.

Так, 27 листопада  2018 року з метою  активізації та розширення знань старшокласників про різноманітний світ професій в Іваньківській ЗОШ  І-ІІІ ступенів було  проведено профорієнтаційний брейн – ринг під назвою «Знавець професій». За звання кращого знавця професій  змагалися дві команди «СМАРТ» та «БЕМС».

Гра складалась з трьох турів. У першому, під назвою «Назвіть професію», команди намагалися відповідати на запитання «хто скоріше?». У другому – «Питання по класифікатору Климова» — команди відповідали на питання, визначаючи, яка професія належить до того чи іншого типу. Третій етап мав назву «Пантоміма», в якому учні зображували за допомогою жестів та міміки представників професій таких як: суддя, космонавт, художник, електромонтер, будівельник, фармацевт. Також між турами проводилась гра з присутніми в залі вболівальниками.

Приємним було те, що цікаві ідеї учасників, швидкість реакції, вміння працювати в команді оцінювало компетентне журі, до складу якого увішли Г.Л.Гаврилюк – директор Маньківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості, В.М.Максимчук – в.о. директора Іваньківської ЗОШ, А.В. Чепак – головний спеціаліст відділення Маньківського бюро правової допомоги також було запрошено представника редакції «Маньківські новини».

Кожна команда активно проявила неабияку ерудованість та продемонструвала всім, що достойна перемоги. Проте беззаперечним лідером та переможцем стала команда «БЕМС». Г.Л.Гаврилюк нагородила команди почесними грамотами за одержане І місце, та активну участь у конкурі «Знавець професій» та вручила всім учасникам обох команд солодкі подарунки.

Всім відомо, що у грі інформація засвоюється швидше, ніж за сидінням за партами. Саме тому, учні активно беруть участь у таких заходах. Отже, побажаємо їм в житті зробити правильний вибір майбутньої професії та ніколи не зраджувати їй.