наверх ⇑

Бути машиністом-кочегаром котельні завжди актуально

Знайти роботу, реалізувати себе в професійній діяльності в сучасних соціально – економічних умовах надзвичайно складно. Відсутність професійної підготовки або невідповідність її рівня потребам ринку праці означає зменшення шансів на працевлаштування, а відтак на підвищення добробуту.

Тож одним з напрямків комплексного вирішення проблем зайнятості людини  є її професійне навчання. 

З 24 вересня та 28 вересня 2018 року за  сприяння Маньківської  районної філії Черкаського обласного центру зайнятості проходили навчання 43 безробітних громадян на  курсах цільового призначення за навчальною програмою «Дотримання вимог охорони праці при виконанні робіт в котельнях підприємств, установ і організацій» на базі Державного професійно-технічного навчального закладу Черкаського навчального центру Міністерства аграрної політики та продовольства України, це дало їм змогу ознайомитися з вимогами безпеки при підготовці до роботи котлів, ознайомитися з вимогами охорони праці до обслуговування котельних установок, особливостями обслуговування котельних установок, що працюють на твердому, рідкому та газоподібному паливі. Із роботодавцями  було укладено договори на працевлаштування отож, більша половина безробітних що проходили навчання вже працевлаштовані на підприємства району. Інші незабаром будуть також працевлаштовані.

Служба зайнятості демонструє цивілізовані, прогресивні,  толерантні відносини з клієнтами, навчання за актуальними професіями та  завжди привітне, щире ставлення працівників  служби зайнятості до безробітних.

 

Провідний фахівець з питань зайнятості

відділу надання соціальних послуг Маньківської  районної філії

Черкаського обласного центру зайнятості                                                                 А. Безшийко