наверх ⇑

Дух працьовитої людини безробіттям не зламати

Сьогодні все більша кількість людей  прагне займатись улюбленою справою  та віддають перевагу започаткуванню власного бізнесу. Так і Войтенко Анатолій Петрович   вирішив  розпочати самостійну підприємницьку діяльність, заручившись підтримкою Маньківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Демобілізувавшись із служби де безпосередньо брав участь в антитеростичній операції, забезпеченні іі проведення  і захисті незалежності, сувернітету  та територіальної цілісності України звернувся до Маньківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості  за сприянням у працевлаштуванні. Про відкриття власного бізнесу  вперше замислився поспілкувавшись з фахівцями філії  та відвідавши семінари  з підприємницької діяльності.

Поштовхом до започаткування власної справи стало бажання відкритити щось своє, бути корисним людям.

Войтенко Анатолій  подав заяву на розгляд  комісії  з одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації власної справи. Позитивне рішення  комісії допомогло йому втілити в життя  заплановане, зайнятись тваринництвом, а саме  розведенням, вирощуванням та реалізацією свиней.

Підприємницька діяльність приносить чоловікові не тільки  прибуток, а також моральне задоволення, адже своєю працею  він допомагає людям. Він досить швидко зрозумів, що власна справа  добра альтернатива для того, хто   не цурається  важкої праці і не боїться  безсонних ночей.

Професійність, працьовитість та висока кваліфікація, у поєднанні  з підтримкою служби  зайнятості, стали міцним фундаментом  для  започаткування власної  справи.

 

Харитонова Н.В. –провідний фахівець з питань зайнятості     

відділу надання соціальних послуг Маньківської районної філії    

Черкаського обласного центру зайнятості.