наверх ⇑

Екскурсія у ТОВ «Дзензелівський котлобудівельний завод»

Фахівцями Маньківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості проведено професіографічну екскурсію для учнів 9 класу Дзензелівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів у ТОВ «Дзензелівський котлобудівельний завод» з метою ознайомлення зі світом  актуальних професій в регіоні, правилами вибору майбутньої  професії та її значення  в житті кожної людини та суспільства.

Вибір підприємства для проведення професіографічної екскурсії був не випадковим, адже ТОВ «Дзензелівський котлобудівельний завод»   виготовляє твердопаливні котли. Завдяки високій якості та надійності, продукція заводу користується великим попитом серед населення  і промислових підприємств. Котли великої потужності обігрівають дитячі садки, школи,  лікарні на всій території України та за її межами.

На початку заходу заступник начальника відділу надання соціальних послуг Тетяна Дяченко звернула увагу школярів на необхідність свідомого підходу до вибору майбутньої професії, застерегла учнів від типових помилок, які здійснюють діти під впливом друзів, батьків. Ознайомила зі спектром професій, які задіяні у товаристві (інженер, електрогазозварник, слюсар, токар, різальник по металу, бухгалтер, маркетолог і т.д.), навчальними закладами, де можна здобути професію. 

Далі інженер товариства – Леонід Дмитрович Михайленко поділився досвідом роботи, розповів про історію створення та перспективи розвитку господарства.  Леонід Дмитрович   розповів про те, що на сьогодні експлуатація твердопаливного обладнання це запорука економії та незалежності. Саме тому в якості твердого палива може використовуватись вугілля, дрова, брикети, тому що цей вид палива до сьогодні є екологічно чистим та дешевим, що відіграє важливе значення.  Л.Д.Михайленко  наголосив: «Більшість вважає, що топити дровами будинок це вже минулий час, але я  хочу зазначити що це не так. Більшість країн Європи віддають перевагу саме такому виду опалення як твердопаливні котли». Інженер товариства для школярів провів екскурсію виробничими дільницями, під час якої ознайомив з процесами виготовлення котлів від першого і до останнього етапу. Цікавим моментом зустрічі було те, що діти мали можливість спостерігати за всіма процесами зблизька.На початку заходу заступник начальника відділу надання соціальних послуг Тетяна Дяченко звернула увагу школярів на необхідність свідомого підходу до вибору майбутньої професії, застерегла учнів від типових помилок, які здійснюють діти під впливом друзів, батьків. Ознайомила зі спектром професій, які задіяні у товаристві (інженер, електрогазозварник, слюсар, токар, різальник по металу, бухгалтер, маркетолог і т.д.), навчальними закладами, де можна здобути професію.

Л.Д. Михайленко окремо відзначив, що впровадження новітніх технологій виробництва дозволило товариству вивести свою продукцію на європейський рівень якості, результатом чого стало підписання контрактів на постачання твердопаливних котлів у країни Молдова та Білорусія. Леонід Дмитрович  побажав  учням бути впевненими в собі, ставити чітко ціль і не боятися сміло йти до результату, бо кожна працьовита людина має можливість бути успішною в нашій країні.

Наприкінці заходу директор Маньківської районної філії Галина Львівна Гаврилюк  подякувала керівництву за те, що знайшли можливість у своєму щільному графіку роботи організувати зустріч дітям.