наверх ⇑

Клуб «Порадниця» продовжує свою роботу

Жіночий клуб «Порадниця» - це місце дружнього спілкування й обміну досвідом, участь у тематичних дискусіях а також нових знайомств та цікавих зустрічей. До проведення занять залучаються успішні жінки, психологи та представники громадських організацій.

Ось і 16квітня  2019 року в Маньківській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості  знову відкрив свої  двері  жіночий клуб «Порадниця». На зустріч зібралися 14 безробітних жінок. Заступник начальника відділу надання соціальних послугТетяна Дяченко  розпочала захід з знайомства з учасниками групи та розповіла про роль жінки в сучасному суспільстві. «У клубі є нагода поспілкуватися, поділитися досвідом, взяти участь у тематичних дискусіях». – зазначила Т.Дяченко.

Цього разу зустріч була присвячена гаслу «Праця – ліки від усіх хвороб і смутків людства». Гостем Клубу була Лілія Анатоліївна Пшенаєва – чудова та добродушна жінка, талановита письменниця, успішна майстриня, яка розповіла свою історію нелегкого життя. «Керуюся правилом – бути на видноті» - такими словами розпочала про себе розповідь Лілія Анатоліївна,  та оповіла про те, що маючи гарну освіту та хорошу роботу, життя розпорядилося так, що неодноразово вона залишалася без роботи та зверталась за допомогою до центру зайнятості, за сприянням якого була працевлаштована на роботу, де  працює і по сьогоднішній день уже понад 10 років. І навіть, попри важку хворобу, зуміла взяти себе в руки, адже розуміла, що все залежить лише від неї самої. «Дуже важливо мати в своєму житті віддушину, адже постійна напруга забирає здоров’я», - зауважила Лілія Анатоліївна, та стала серйозно займатися квілінгом,  майстер-класи якої друкувалися в московському журналі. На сьогодні з’явилось чергове захоплення – вишивка стрічками. А ще Лілія Анатоліївна пише гарні вірші та працює над виданням книги про нелегку вчительську працю. «Моя вам порада - не розчаровуйтесь в житті» - таким побажанням для жінок закінчила свою розповідь Лілія Пшенаєва.

Такі змістовні зустрічі спрямовані на формування в кожній учасниці активної життєвої позиції, допомагають стати переконливою, відкрити свої слабкі та сильні особисті якості спілкування, приховані в повсякденних клопотах.