наверх ⇑

«Квиток до успіху» -сходинка для вирішення питань з працевлаштування

Маньківським районним центром зайнятості впроваджуються активні програми сприяння зайнятості населення, зокрема, надання  інформаційних, профорієнтаційних послуг, виїзні акції, ярмарки вакансій та семінари як для зайнятого так і для незайнятого населення. Не винятком стали заходи, які фахівці центру зайнятості провели 6 та 7 грудня 2016 року в рамках соціального проекту «Квиток успіху» на території автостанцїі смт.Маньківка та на залізничному вокзалі станції Поташ. Саме в таких місцях завжди вирує великий потік людей, які мають потребу у працевлаштуванні, і далеко не кожний з них має змогу викроїти час для візиту до центру зайнятості, а дехто просто не може визначитись ким бути, і що робити.

Спеціалісти  районного центру зайнятості під час проведення заходу надавали інформацію про послуги Державної служби зайнятості, ознайомлювали з переліком вільних робочих місць і вакантних посад на місцевих підприємствах, в установах та організаціях, поширювали інформаційні матеріали.

Всі зацікавлені мали змогу проконсультуватися з спеціалістами щодо реєстрації в центрі зайнятості, отримати вичерпну інформацію щодо послуг служби зайнятості та детальні умови праці запропонованих вакансій.

Сподіваємося, що завдяки проведеним заходам шукачі роботи отримали відповіді на всі питання, та ще раз мали змогу впевнитись, що служба зайнятості готова допомогти всім, хто хоче працювати.