наверх ⇑

КВК «Ліга професій»

Профорієнтаційна робота на сьогоднішній день вимагає нових форм, методів та засобів проведення. Однією з форм ефективної профорієнтаційної роботи є «Клуб веселих та кмітливих», що успішно допомагає зорієнтувати учнів до правильного вибору майбутньої професії.

З метою виховання у молоді спрямованості на самопізнання і власну активність, як основу професійного самовизначення та вибору професії, 18 жовтня 2019 року Черкаським обласним центром зайнятості на базі ВСП Агротехнічного коледжу Уманського національного університету садівництва організовано регіональний профорієнтаційний змагальний захід серед учнівських команд «Ліга професій». У захолі взяли участь 5 команд, які представляли райони: Монастирищенський, Христинівський, Уманський, Маньківський та м. Умань, що палко змагалися за титул переможця. Маньківщину представляла команда «Смарт» Іваньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Командам наперед було дано завдання на півфінал, що складалися з трьох етапів: конкурс-візитка – «Ким бути? Ось в чому питання!», реклама професій та  музичний конкурс.

Учні нашої команди творчо підійшли до підготовки, продемонстрували винахідливість і кмітливість, музичні здібності та артистизм. Жартівливо та вміло обіграли виконання завдань у всіх трьох конкурсах. Вражав командний дух, оригінальність постановок, художній рівень школярів Іваньківської школи. А ще – щирість і безпосередність артистів.

Незмінними складовими гри залишаються: відкритість, гумор, музика і танець, винахідливість, імпровізація. І команда «Смарт» стовідсотково впоралась із завданнями.

Підготовленість та обізнаність учасників КВК  додала роботи і членам журі – важко було визначити найкращих і до останнього конкурсу неможливо було передбачити переможця, і учні Іваньківської школи змогли здобути призове місце серед інших учасників.

Бурхливі емоції вболівальників стали підтвердженням того, що подібні заходи мають відбуватися. Виступ на сцені дає можливість проявити та розкрити таланти дітей, реалізувати прагнення до самовираження.

Хочемо подякувати голові Іваньківської сільської ради Поліщук Лесі Миколаївні за допомогу в організації даного заходу та особисту підтримку  команди «Смарт».