наверх ⇑

Можливості служби зайнятості у здобутті нової професії.

Одним з головних завдань, пов’язаних з безпосередньою функцією служби зайнятості, є допомога безробітним, особливо молодим людям без належного досвіду роботи, утвердитись на ринку праці.Шлях до цього пролягає переважно через сферу професійної освіти. Навчання мобілізує людей, розкриває їхні професійні та інтелектуальні здібності, спонукає до творчої діяльності, підвищує мотивацію до пошуку роботи.

Серед молоді зараз на ринку праці є актуальною професія манікюрник. Адже руки можуть розповісти про людину, її натуру та характер, її професію та прихильності – взагалі все. Сьогодні манікюр це не тільки розмальовані нігті. Сьогодні манікюр – це комплекс косметичних процедур. Саме тому, ця сфера обслуговування зайняла важливе місце в житті суспільства.

Спеціалісти Маньківського районного центру зайнятості постійно проводять роботу по організації та проведенню професійного навчання. Виявивши бажання навчатись за професією манікюрник,  Мартинцева Марина Олександрівна була направлена в Східноєвропейський університет економіки і менеджменту та 01 лютого 2016 року успішно закінчила навчання за даною професією. Саме такі якості, які притаманні Марині Олександрівні, як дисциплінованість, відповідальність, акуратність, сумлінність та старанність у праці допомогли їй отримати професію манікюрника та відкрити для себе нову сферу діяльності.

Незабаром ця молода дівчина буде успішним підприємцем, тому що ця професія дає добрі перспективи трудової зайнятості і завжди матиме попит на ринку праці.

 

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг  Маньківського  районного центру зайнятості       Безшийко А.Г.